kapat
Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberdar olmak istiyorum
 
  • KURUMSAL/BAYİLİK
  • |
  • EN YAKIN PANÇO
  • |
  • PANÇO'YA YAZIN

Fenerbahçe Erkek Bebek Kaban

1221380100LACIVERT

127

.00 TL

Lacivert
Tükendi

ÜRÜN DETAY

İADE

İADE

Alışveriş sitemizden satın almış olduğunuz ürünü aşağıdaki şartlar dahilinde iade edebilirsiniz.

14 gün içerisinde e-posta ile Panço müşteri hizmetlerine iletişim formu ile ürününüzü iade etmek istediğinizi veya müşteri hizmetlerimizi arayıp sipariş numaranız ile iade talebinizi belirtebilirsiniz.

Ürün iade e-postası veya telefon görüşmesi tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri hizmetleri yetkilimiz tarafından tarafınıza ürününüzün iade alınacağına dair bir onay maili yollanacaktır.

Ürününüzü tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz, etiketi koparılmadan, orjinal faturası ve ambalajları ile birlikte fatura arkasında bulunan iade formunu doldurarak tarafımızda gönderebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürününüzün üretici kaynaklı sorunlarından (üründeki hasar, yanlış ürün gönderme, fotoğraftaki ürünün gerçeğini yansıtmaması) dolayı iade etmek istiyorsanız Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak; RND | New Media Solutions İNTERNET SATIŞ DEPARTMANI Hamidiye Mah. Soğuksu Cad. Özer 2 İş Mekezi No:5 Kat:5 Kağıthane-İstanbul/Türkiye 0850 333 63 88 göndermenizi rica ediyoruz.

Diğer tüm sebepler yüzünden yapılan geri iadelerinizide Yurtiçi kargo şirketi ile karşı ödemeli olarak gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

İade etmek üzere kargoya vermiş olduğunuz ürününüz elimize ulaştığında gerekli incelemeler yapılır. Göndermiş olduğunuz üründe tüketici kaynaklı bir problem tespit edilirse para iadesi yapılamaz.

Üretici kaynaklı bir problem olduğu tespit edilirse 2 iş günü içerisinde para iadesi yapılmaktadır.

Hediye paketi seçimi ile yapılmış alışverişler için sadece beden ve renk değişimi yapılmaktadır.

TESLİMAT

Sipariş ve Teslimat

Siparişinizi kargodan teslim aldiginizda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açip hasarli olup olmadigina bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığinıza dair imza atmayınız.

Bu durumda; Kargo çalısanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz.

Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.

ÖDEME

ÖDEME

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizin ödemesini tüm bankalara ait MASTER ve VISA kartlar ile yapabilirsiniz.