{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
İptal/iade ve değişim

Mağaza Teslimatları

Online sitemizden, mağazalarımızdan teslim alınmak üzere sipariş verilmiş ürünleriniz mağazamıza teslim edildiğinde sisteme girmiş olduğunuz cep telefonunuza sms ile bilgi mesajı gelmektedir. Ürünlerin tamamı hazır olduğunda mağaza personelimiz sizlerle iletişime geçecektir. Dilerseniz müşteri hizmetlerimizden de bilgi alabilirsiniz.

Mağaza İade/Değişim İşlemleri

Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz kullanılmamış ürünlerinizin iade/değişim işlemlerini yine mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

www.panco.com.tr İade/Değişim İşlemleri

 www.panco.com'tr ’den yapmış olduğunuz alışverişinizin iade/değişim süresi teslim tarihi itibari ile 30 gündür.

İade talebinizi siparişlerim kısmından oluşturabilirsiniz. Talebiniz oluşturulduğunda sistem tarafından iletilen Yurtiçi Kargo iade kodu ile ücretsiz gönderebilirsiniz.Sistemsel sorun sebebi ile talep oluşturamadığınız durumlarda 0850 577 26 26 çağrı merkezimize ulaşarak ücretsiz iade kodu alabilirsiniz. İnternet sitemizden aldığınız ürünlerin değişimi mağazalarımızdan yapılmaktadır.

Para iadesi 7 iş günü içinde yapılmaktadır. Bu süre yoğunluğa göre değişebilmektedir.

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum! 

Satın aldığınız ürünü teslim tarihi itibari ile 30 gün içerisinde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz, etiketi koparılmadan, irsaliyesi ve ambalajları ile birlikte faturanın alt kısmında bulunan iade alanı kısmına iade sebebini yazarak iade edebilirsiniz.

Abiye ve parti elbiselerinin iade işleminin onaylanabilmesi için ürünün üzerindeki etiketinin çıkarılmamış olması, ürünün orijinal kutusunun deforme olmadan sorunsuz ve düzgün şekilde aksesuarları ve faturası ile birlikte  gönderilmiş olması gerekmektedir.

 İnternet mağazasından aldığım ürünleri mağazalara iade edebilir miyim?

İnternet mağazamızdan alınan ürünleri şu an için ne yazık ki mağazalarımızdan iade edemezsiniz. Yalnızca ürün değişimini mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

İnternet Mağazasından aldığım ürünün değişimini yapabilir miyim? Mağazalarda iade /değişim nasıl yapabilirim?

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerin değişimi internet mağazamızdan yapılamamaktadır. Değişim işlemlerinizi 30 gün içerisinde faturası ile birlikte istediğiniz Panço mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Ürününüzü, almış olduğunuz ürünün fiyatı ile aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.

Mağazalarımızdan almak istediğiniz ürünün fiyatı değiştireceğinizden daha yüksekse, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Yeni seçtiğiniz ürünün fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark kredi çeki olarak yapılmaktadır.

Pazaryerlerinden verdiğiniz siparişlerde değişim yapılamamaktadır. İade işlemi pazaryerlerinden iade talebi oluşturularak yapılmalıdır.

Hediye gelen ürünü değiştirebilir miyim?    

Tarafınıza gelen kullanılmamış ve tadilat yapılmamış hediye ürünlerinizi, dilediğiniz bir Panço mağazasından en geç 30 gün içerisinde "hediye değiştirme kartınızla" birlikte değiştirebilirsiniz.  

Ürününüzü, almış olduğunuz ürünün fiyatı ile aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.

Almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksek ise,aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Hediye değiştirme kartınız ile birlikte geldiğinizde, değiştirmek istediğiniz ürünün yerine ürün bulamadığınız takdirde; hediye gelen ürünün satış tutarı kadar kredi çeki verilebilir.

Hediye Değiştirmelerinde nakit iadesi yapılamaz.

İade ve Değişimi Kapsam dışı ürünler (Bu ürünler online mağazamızda alınmışsa, ambalajı açılmamış, kullanılmamış, bozulmamış, denenmemiş olmaları şartıyla iade edilebilir)

  • Biberon, emzik, göğüs pedi, göğüs pompası vb. tüm hijyenik gruba dahil ürünler
  • İç çamaşırları
  • Koruyucu bandı olmayan hızlı tüketim ürünleri (krem, şampuan, parfüm vb. ürünler)
  • Abiye Kıyafetler
  • Karakter Kostümler
  • Kozmetik Ürünler (ambalajı açılan.)
  • Toka, Saç bandı vs. gibi aksesuarlar
  • Çorap
Ürün başarıyla favorilere eklendi.
FAVORİLERE GİT