Loading

Kız Çocuk Tayt Vişne 1623251 Vişne - 1623251100VISNE

Ana Kumaş:%50 Poliester %42 Poliüretan %8 Elastan Garni:%70 Poliester %30 Pamuk

29,50 TL

64,95 TL

Renk : Vişne (1623251100VISNE)

Ürünün beden stoğu bulunmamaktadır.

HABER VER

Sipariş ve Teslimat

Siparişinizi kargodan teslim aldiginizda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açip hasarli olup olmadigina bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığinıza dair imza atmayınız.

Bu durumda; Kargo çalısanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz.

Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.

İADE

Satın aldığınız ürünü, 30 gün içerisinde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz, etiketi koparılmadan, orijinal faturası ve ambalajları ile birlikte fatura arkasında bulunan boş alana iade sebebini yazarak, Panço Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. / Çatalca Depo - Ulus Mah. Çatalca Yolu Cad. No: 601 Büyükçekmece/İSTANBUL adresine Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

İnternet mağazamızdan alınan ürünleri şu an için ne yazık ki mağazalarımızdan iade edemezsiniz. Yalnızca ürün değişimini mağazalarımızdan yapabilirsiniz.

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürün ya da ürünleri değişimi İnternet Mağazamızdan şu an için mümkün değildir. Değişim işlemlerinizi 30 gün içerisinde faturası ile birlikte istediğiniz Panço Mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.
Ürününüz, fiyatı aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.
Mağazalarımızda almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksekse, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. İnternet mağazamızda değişim bulunmamaktadır.
Yeni seçtiğiniz ürünün fiyatı ilk aldığınızdan daha düşükse, aradaki fark, kredi çeki veya nakit para ödemesi olarak yapılmaktadır.

Tarafınıza gelen kullanılmamış ve tadilat yapılmamış hediye ürünlerinizi, dilediğiniz bir Panço mağazasından en geç 30 gün içerisinde "hediye değiştirme kartınızla" birlikte değiştirebilirsiniz.
Ürününüzü, alış fiyatı aynı olan her ürünle değiştirebilirsiniz.
Almak istediğiniz ürünün fiyatı, değiştireceğinizden daha yüksek ise, aradaki fiyat farkını nakit ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
Hediye değiştirme kartınız ile birlikte geldiğinizde, değiştirmek istediğiniz ürünün yerine ürün bulamadığınız takdirde; hediye gelen ürünün satış tutarı kadar kredi çeki verilebilir.
Hediye Değiştirmelerinde nakit iadesi yapılamaz.

Biberon, emzik, göğüs pedi, göğüs pompası vb. tüm hijyenik gruba dahil ürünler
İç çamaşırları
Koruyucu bandı olmayan hızlı tüketim ürünleri (krem, şampuan, parfüm vb. ürünler)
Abiye Kıyafetler
Karakter Kostümleri
Kozmetik Ürünler (ambalajı açılan.)
Toka, Saç bandı vs gibi aksesuarlar,
Çorap