{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
Kategoriler Filtreler

Cinsiyet

Yaş (Beden)

Renk

FİYAT ARALIĞI

{ "currency": "TRY", "value": "1259.90", "items": [ { "item_id": "2322BK1000300430", "item_name": "Erkek Çocuk Süs Bağcıklı İç Fermuarlı Kaydırmaz Bot", "affiliation": "Google Merchandise Store", "coupon": "undefined", "discount": "540.00", "index": 0, "item_brand": "Panço", "item_category": "Erkek Çocuk", "item_category2": "4-12 Yaş", "item_category3": "ACCESSORY", "item_list_id": "7262600341386", "item_list_name": "Erkek Çocuk", "item_variant": "Siyah", "location_id": "", "price": "1259.90", "quantity": 3 } ] }
%30
{ "currency": "TRY", "value": "1259.90", "items": [ { "item_id": "2322UK1000600426", "item_name": "Unisex Çocuk Basic Şık Su İtici Bot", "affiliation": "Google Merchandise Store", "coupon": "undefined", "discount": "540.00", "index": 0, "item_brand": "Panço", "item_category": "", "item_category2": "4-12 Yaş", "item_category3": "ACCESSORY", "item_list_id": "7262600345490", "item_list_name": "", "item_variant": "Siyah", "location_id": "", "price": "1259.90", "quantity": 0 } ] }
%30
{ "currency": "TRY", "value": "1799.90", "items": [ { "item_id": "2322UK1000700227", "item_name": "Unisex Çocuk Desenli Su İtici Işıklı Bot\u002D2", "affiliation": "Google Merchandise Store", "coupon": "undefined", "discount": "0.00", "index": 0, "item_brand": "Panço", "item_category": "", "item_category2": "4-12 Yaş", "item_category3": "ACCESSORY", "item_list_id": "", "item_list_name": "", "item_variant": "Lacivert", "location_id": "", "price": "1799.90", "quantity": 3 } ] }
{ "currency": "TRY", "value": "1259.90", "items": [ { "item_id": "2322BK1000243827", "item_name": "Erkek Çocuk Cırt Cırtlı Basic Bot", "affiliation": "Google Merchandise Store", "coupon": "undefined", "discount": "540.00", "index": 0, "item_brand": "Panço", "item_category": "Erkek Çocuk", "item_category2": "4-12 Yaş", "item_category3": "ACCESSORY", "item_list_id": "7262600341201", "item_list_name": "Erkek Çocuk", "item_variant": "Multi Renk", "location_id": "", "price": "1259.90", "quantity": 1 } ] }
%30

Erkek Çocuk Bot Modelleri

Erkek Çocuk Bot / Çizme


Kaliteli özelliklere sahip erkek çocuk ayakkabı modellerinin seçimi çocuğun soğuk hava koşullarından etkilenmemesi için son derece önemlidir. Koruyucu özellikleriyle ön plana çıkan erkek çocuk botları kış için vazgeçilmez olan ürünler arasında yer alır. Estetik görünüme sahip olan ayakkabı seçenekleri son derece sağlam malzemeler kullanılarak tasarlanır. Özellikle küçük yaştaki çocuklar tarafından severek kullanılan modeller düşük sıcaklıklardaki havalara karşı üstün koruma sağlar. Erkek çocuk bot seçenekleri etkileyici görünümleriyle dikkat çeker. Hoş bir görünüm elde edilmesi için tercih edilen estetik detaylar birçok kişi tarafından beğeni toplar. Konforlu iç yapılarıyla ön plana çıkan ürünler ayak yapısı ile uyumlu olacak şekilde özenle tasarlanır. Erkek çocuğu botları birçok farklı kumaş kullanılarak elde edilir. Süet ve deri gibi farklı özelliklere sahip olan ayakkabılar şık görünümleri sayesinde beğeni toplar. Yağışlı havalarda da üstün koruma sağlayan modeller özel teknolojiler kullanılarak tasarlanır. Özenle hazırlanan modeller hassas bedenlere sahip olan çocuklar için olumsuz hava koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Kaliteli iç ve taban tasarımları ile ebeveynlerin vazgeçilmezi olan modeller ayakların sıcak tutulmasına yardımcı olur. Farklı tasarımlarıyla dikkat çeken erkek çocuk çizmeleri yoğun yağışlı ve düşük sıcaklıklardaki hava koşullarında üşüyerek hasta olma riskini düşürmek için sıklıkla tercih edilir. Konforlu kullanım sağlayan modeller tüm yaş grubundan çocuklara uygun olacak şekilde dizayn edilir. Hassas özelliklere sahip olan küçük ayakların ıslanmasını büyük ölçüden önleyen botlar su geçirmez özellik gösteren dikişler sayesinde son derece işlevsel ürünlerdir. Siz de çocuklarınız için su geçirmeyen ürünlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.


Erkek Çocuk Bot Modelleri Nelerdir?


Erkek çocuk bot modelleri etkileyici özellikler gösteren birçok farklı üründen meydana gelir. Modeller tasarımında kullanılan malzeme çeşitleri, iç ve dış dizaynı, yaş ve fiyat aralığı ve renk seçeneğine göre birbirinden farklılık gösterir. Konforlu kullanım açısından tercih edilen ayakkabı modelinin ayak ile uyumlu olması son derece önemlidir. Uzun süreli kullanım sırasında rahatlık sağlayan büyük boyuta sahip olan botlar konforlu tasarıma sahiptir. Özellikle soğuk hava koşullarına sahne olan kış aylarında ayakların korunması büyük önem taşır. Ayakların su almaması için oldukça gerekli olan kaliteli ayakkabı kullanımı yağmur, kar gibi yağışlarda güvenli bir koruma sağlar. Erkek çocuk su geçirmez bot dikiş teknolojisiyle ön plana çıkan ürünlerdir. Ters dikiş dizaynı ile üstün koruma sağlayan su geçirmez modeller sıklıkla tercih edilir. Bununla birlikte termal özelliğe sahip taban kullanılarak elde edilen ayakkabılar ayakların uzun süre sıcak kalmasını destekler. Kar için özel olarak geliştirilen ürünler termal modeller arasında yer alır. Termal taban teknolojisi ayağın sıcak kalması için katkı sağlarken aşırı terleme gibi olumsuz sonuçların önlenmesine yardımcı olur. Ürünler birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Özellikle kar teknolojisi kullanılarak tasarlanan ayakkabılarda genellikle koyu renkler tercih edilir. Siyah ve lacivert gibi koyu tonlara sıklıkla rastlanır. Yoğun yağıştan kaynaklı çamur oluşumunda koyu renge sahip ürünler az etkilendiği için bu modeller sıklıkla tercih edilir. Soğuk havanın ayaklara geçmesini büyük ölçüde etkileyen sentetik astar o-konforlu kullanım sağlar. Özellikle yağışlı havalarda soğuk havayı minimum seviyede geçiren modeller ön plana çıkar. Tırtıklı taban kullanılarak hazırlanan çeşitler de mevcuttur. Tırtıklı taban kar gibi kaygan zeminler üzerinde kaymadan yürüyebilme açısından son derece işlevseldir. Su geçirmeyen seçenekler arasında çizmeler de yer alır. Erkek çocuk çizme modelleri ve fiyatları boyut, renk, taban teknolojisi gibi unsurlar doğrultusunda birbirinden farklılık gösterir. Erkek çocuk mont çeşitleri ile uyum sağlayan modeller sayesinde ilgi çekici kombinler oluşturulabilir. Siz de kışlık ayakkabı modelleri sayesinde beğeni toplayan kombinler elde edebilirsiniz.

 

Erkek Çocuk Bot Kullanım Alanları Nelerdir?


Etkileyici ve şık özelliklere sahip modeller farklı yaş grupları için özenle tasarlanır.  Sağlık açısından büyük önem taşıyan tasarımlar dış alanda kullanım için son derece uygundur. Erkek çocuk yağmur botu su geçirmeme özelliği sayesinde özellikle yoğun yağış olan hava koşullarında yüksek kalitede koruma sağlar. Özel olarak dizayn edilen dikiş stilleri ürünlerin su geçirmesini önler. Ayakkabı içerisinde sıvı geçişinin engellenmesi için özel bir dikim şekli bulunur. Kaliteli malzemeler tercih edilerek tasarlanan modellerde dikişlerden suyun geçebileceği bir aralık olmaması hedeflenir. Estetik görünüme sahip olan erkek çocuk yağmur çizmesi çeşitleri bot gibi kısa boya sahip ürünlere alternatif olarak gösterilebilir. Pantolonların üzerinde mükemmel bir bütünlük sağlayan çizmeler tüm ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Farklı boyda tasarlanan çizme seçenekleri arasında kısa ve uzun boyda birçok ürün mevcuttur. Konforlu kullanımı hedefleyen erkek çocuk çizme her yaş grubu için uygun kalıplar kullanılarak hazırlanır. Sert hava koşulları için konforlu kullanım önemlidir. Minimal görünüme sahip erkek bebek bot çeşitleri küçük yaştaki bebekler için özel olarak dizayn edilir ve dış alanda kullanıma uygundur. Bebeklerin ayaklarının sıcak kalmasına büyük oranda katkı sağlayan polar ve kürklü iç tasarım bu ürünlerde sıklıkla kullanılır. Güvenlik açısından önem arz eden konular arasında sağlam taban yapısı da bulunur. Kaygan yüzeyler için güvenli koruma sağlayan kaymaz taban özelliği özellikle açık hava aktivitelerine katılan çocuklar için sıklıkla tercih edilir. Dış alan sporları için güvenlik son derece önemli bir konudur. Su kaynaklarına yakın olan yaşam alanlarında çizme seçenekleri hafif yapılarıyla ön plana çıkar. Sudan etkilenmemesi için çocuklara çizme giydirilmesi gerekir. Bunun yanı sıra okul öncesi kreş ya da ilkokul gibi ev dışı alanlarda yüksek koruma sağlayan ayakkabı modellerine ihtiyaç duyulur. Özellikle kış aylarında erkek çocuk kar botu kullanımına rastlanır. Erkekler için hazırlanan koleksiyonların yanı sıra kızlara hitap eden kız çocuk bot ürünlerini bulmak da mümkündür. Siz de kaliteli ürünler arasından tercihte bulunabilirsiniz.

 

Erkek Çocuk Bot Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Erkek çocuk dış giyim ürünleri arasında olan bot ve çizme modelleri arasından seçim yaparken bazı kriterler göz önüne alınabilir:

●  Ürünlerin sahip olduğu konforlu özellikler seçim yaparken ön planda gelir. Uzun süreli kullanımda rahatsızlık duyulmaması için ayak yapısıyla uyumlu olan modellerin tercih edilmesi oldukça önemlidir.

●  Rahat kalıba sahip modeller çocuğun huzurlu vakit geçirmesi için önemlidir. Erkek çocuk botu tasarlanırken ayakların yapısal özellikleri göz önünde bulundurulur.

●  Taban yapısı seçimi etkileyen bir unsurdur. Ürünlerin rahat şekilde kullanılması için taban yapısının konforlu olması gerekir.

●  Konforun yanı sıra ürünlerin dış görünüşleri de tercih edilme kriterleri arasında yer alır. Süet, deri gibi farklı dış kaplamaya sahip olan ayakkabılar görsel açıdan değişik seçenekler sunar.

●  Ürünün ayağı kavraması seçerken dikkate alınması gereken bir etkendir. Ayağı kavrayarak kullanım kolaylığı sağlayan deri modeller sıklıkla tercih edilir.

●  Bağlama şekilleri farklı olan seçenekler seçim sırasında etkilidir. Fermuar, bağcık ve cırt cırtlı gibi farklı bağlama aksesuarlı sıklıkla tercih edilir.

●  Taban malzemesi dikkate alınarak tercih yapılabilir. PVC taban malzemesi ile tasarlanan seçenekler de farklı görünüm ortaya koyar.


 Ürünlerin belirleyici özellikleri yapısal nitelikleri ve konforlu yapılarıdır. Birçok alanda rahatlıkla kullanılabilen şık modeller müşteri memnuniyeti sağlar. Botların dışında erkek çocuğu yağmur çizmesi çeşitleri ilgi çekici seçeneklerdir. İhtiyaca göre satın alınabilecek birçok ürün bulunur. Dış giyimin yanı sıra ev kullanımı için tasarlanan erkek çocuk ev botu seçenekleri son derece yumuşak dokuya sahip modellerdir. Siz de seçim yaparken mevsim özelliklerini ve yaş grubuna uygun ürünleri değerlendirebilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "2322BK10003", "name": "Erkek Çocuk Süs Bağcıklı İç Fermuarlı Kaydırmaz Bot", "price": 1259.90, "brand": "Panço", "position": 1, "sku": "2322BK1000300430", "variant": "Siyah", "category_id": "256>256", "category": "Erkek / 4\u002D12 Yaş / Bot", "dimension10": "CITY BOYS", "dimension11": "", "dimension13": "Erkek | 4\u002D12 Yaş | Bot", "dimension14": "2322BK10003004", "dimension15": "2322BK1000300430", "dimension16": " 1799.90 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30", "dimension30": "199253" }, { "product_id": "2322UK10006", "name": "Unisex Çocuk Basic Şık Su İtici Bot", "price": 1259.90, "brand": "Panço", "position": 2, "sku": "2322UK1000600426", "variant": "Siyah", "category_id": "256>256", "category": "Unisex / 4\u002D12 Yaş / Bot", "dimension10": "FLEXIBLE", "dimension11": "", "dimension13": "Unisex | 4\u002D12 Yaş | Bot", "dimension14": "2322UK10006004", "dimension15": "2322UK1000600426", "dimension16": " 1799.90 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "26", "dimension30": "200445" }, { "product_id": "2322UK10007", "name": "Unisex Çocuk Desenli Su İtici Işıklı Bot\u002D2", "price": 1799.90, "brand": "Panço", "position": 3, "sku": "2322UK1000700227", "variant": "Lacivert", "category_id": "256>256", "category": "Unisex / 4\u002D12 Yaş / Bot", "dimension10": "FAST WHEELS", "dimension11": "", "dimension13": "Unisex | 4\u002D12 Yaş | Bot", "dimension14": "2322UK10007002", "dimension15": "2322UK1000700227", "dimension16": " 1799.90 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "27", "dimension30": "199292" }, { "product_id": "2322BK10002", "name": "Erkek Çocuk Cırt Cırtlı Basic Bot", "price": 1259.90, "brand": "Panço", "position": 4, "sku": "2322BK1000243827", "variant": "Multi Renk", "category_id": "256>256", "category": "Erkek / 4\u002D12 Yaş / Bot", "dimension10": "MOVEMENT", "dimension11": "", "dimension13": "Erkek | 4\u002D12 Yaş | Bot", "dimension14": "2322BK10002438", "dimension15": "2322BK1000243827", "dimension16": " 1799.90 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "27", "dimension30": "197831" } ] } } }
Ürün başarıyla favorilere eklendi.
FAVORİLERE GİT