{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Hakkımızda    Panço’nun ticari hayatı 1978 yılında, toptan satış ile dönemin moda merkezi olan Eminönü Sultanhamam’da başlamıştır. Ticari hayatına başladığı ilk andan itibaren güçlü bir başarı ivmesi yakalamış ve bu başarıyı da 1984 yılında markalaşma sürecine ilk adımını atıp, Şişli’de ilk mağazasını açarak taçlandırmıştır. Özel tasarım ürünleri ile, kendi sektöründe “Lider Çocuk Markası” olma özelliğini benimsemiş ve bu benimsediği vizyona layık bir marka olmak için de, “Hem kaliteli hem de sağlıklı üretim.” misyonunu özümseyerek çalışmalarına durmaksızın devam etmiştir.


    Panço, 45 yılda her dönem zengin, modayı takip eden koleksiyonları sayesinde, Türkiye’de ve ayrıca Avrupa, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların ve anne babaların kalbine değerek, hayatlarında yer aldı ve büyüyerek yer almaya devam ediyor.


    Panço için önemli olan bu sevgi ve güven bağının hiç bitmemesi ve de 45 yıldır olduğu gibi büyüyerek, bundan sonraki yıllarda da bu bağ ile her nesle değmektir.

Ürün başarıyla favorilere eklendi.
FAVORİLERE GİT