{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
Kategoriler Filtreler

Cinsiyet

Yaş (Beden)

Renk

FİYAT ARALIĞI

{ "currency": "TRY", "value": "795.00", "items": [ { "item_id": "2221GB2800103792", "item_name": "Kız Bebek Bebe Yakalı Düğmeli Manto", "affiliation": "Google Merchandise Store", "coupon": "undefined", "discount": "504.90", "index": 0, "item_brand": "Panço", "item_category": "Kız Bebek", "item_category2": "0-3 Yaş", "item_category3": "OUTWEAR", "item_list_id": "8681635872556", "item_list_name": "Kız Bebek", "item_variant": "Bej", "location_id": "", "price": "795.00", "quantity": 0 } ] }
%39

Kız Bebek Kaban Modelleri

Kız Bebek Kaban


Ebeveynler, bebeklerini konforlu hissettirmek ve onları farklı hava koşullarına karşı korumak ister. Bebekleri soğuk hava koşullarına karşı korumaya imkan veren pek çok farklı kız bebek dış giyim ürünü mevcuttur. Sıkça tercih edilenlerin başında ise kız bebek kaban seçenekleri yer alır. Kaban modelleri, bebeklerin tüm gövdesini ve kollarını sararak onları sıcak tutmaya yardımcı olur. Bu nedenle en soğuk günlerde bile bebeğinizi sıcak hissettirerek onun hastalanmasını önlemek için kaban seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Pek çok farklı model ve kesimde sunulan kız bebek kabanları bulunur. Özellikle kaşe kız bebek kabanı modelleri, dayanıklı yapısı ve sıcak tutan özellikleri ile öne çıkar. Kaşe kabanları pek çok farklı giyim ürünü ile kombinleyebilir, bebeğinizin her daim sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında öne çıkan şişme kız bebek kabanları da mevcuttur. Şişme olarak sunulan kaban modelleri, su geçirmez özellikte olduğu için yağmurlu havalarda da bebeğinizi koruyabilir. Ayrıca uzun, kısa ve ince kız bebek kabanı modelleri de bulunur. Birçok farklı kız bebek kaban modelini arasından bebeğiniz için uygun olanları incelemek, beğendiğiniz ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşmak için Panço üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra erkek bebek kaban seçenekleri de fiyat etiketleri ve şık tasarımları ile beğeni toplar. Bu nedenle dilerseniz, erkek bebeğinizi sıcak tutmak için de bir kaban modeli satın alabilirsiniz.


Kız Bebek Kaban Modelleri Nelerdir?


Kız bebeklerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan çok çeşitli kaban seçenekleri bulunur. Sıklıkla tercih edilen ürün seçeneklerinin başında kız bebek kaşe kaban modelleri yer alır. Kaşe kabanlar, en zorlu hava şartlarında bile bebeklerin üşümesini ve hasta olmasını engellemeye yardımcı olduğu için beğeni kazanır. Ayrıca kaşe kabanlar oldukça kalındır ve bebeğinizin tüm gövdesini sıcak tutabilir. Birçok kız bebek kaşe kaban modeli polo yaka tasarımı ile sunulur. Aynı zamanda yuvarlak yakalı olan kız bebek kaşe kabanları da vardır. Bunun yanında yağmurlu günlerde işlevsellik sunan şişme kız bebek kabanları da bulunur. Tasarım özelliklerinin yanı sıra farklı renk seçenekleri ile sunulan kız bebek kabanları da mevcuttur. Öne çıkan ürün modellerinin başında pembe kız bebek kabanı seçenekleri yer alır. Ayrıca kırmızı ve mor gibi renk seçenekleri ile sunulan kız bebek kabanları da tercih edilir. Ek olarak siyah, beyaz ve bej gibi nötr renklerdeki bebek kabanı seçenekleri de sıkça kullanılır. Farklı renk ve beden alternatifleri ile sunulan kız bebek kabanlarını Panço üzerinden inceleyebilir, bebeğiniz için uygun bir model satın alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, kış aylarında bebekleri sıcak tutan diğer ürün seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Özellikle kız bebek bot modelleri, bebeklerin ayaklarını da sıcak tuttuğu için tercih edilir. Bu nedenle siz de bebeğiniz için bir bot modeli satın almayı düşünebilirsiniz. 


Kız Bebek Kaban Kullanım Alanları Nelerdir?


Kız bebek kaban seçenekleri, özellikle soğuk kış mevsiminde bebeklere üstün sıcaklık ve konfor sunduğu için kullanılır. Pek çok farklı tasarım ile sunulan kız bebek kabanları mevcut olduğu için aralarından seçim yapabilirsiniz. Özellikle uzun kız bebek kabanları, bebeklerin tüm vücudunu kapladığı için onların üşümesini engeller. Bunun yanında kısa ve sıcak tutan farklı kız bebek kabanları da bulunur. Ayrıca suya dayanıklı olduğu için yağmurlu havalarda da bebeğinizi korumaya imkan veren kız bebek şişme kaban seçenekleri de beğeni kazanır. Tüm bunların yanında sonbahar aylarında kullanıma uygun olan çok çeşitli ince kız bebek kabanı modeli de bulunur. Bu nedenle sonbahar mevsiminde de bebeğinizi korumak için kız bebek kabanı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Farklı kız bebek kabanı seçenekleri, çeşitli boy ve kilodaki bebeklerin bedenine uyum sağlayacak alternatifler ile sunulur. Yenidoğan bebekler için 0-3 aylık ürünler uygundur, ancak daha büyük bedende kaban seçenekleri de bulunur. Bunun yanında 2 yaşından büyük çocuklar için uygun olacak şekilde tasarlanan kız çocuk kaban seçenekleri de mevcuttur. Bu nedenle çocuğunuz 24 aylıktan büyükse, onu sıcak ve konforlu hissettirmek için kız çocuk kabanı modellerini de inceleyebilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarla sunulan tüm kız bebek ve çocuk kabanları sayesinde beklentilerinize uygun ürünleri satın alabilirsiniz.


Kız Bebek Kaban Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Kız bebeğinizin üşümesini engellemeye yardımcı olacak çok çeşitli kız bebek kabanları bulunur. Bu ürünler arasında seçim yapmadan önce birkaç detaya göz atarak bebeğinizin konforunu artırabilirsiniz. Bu detaylar şu şekildedir;

●  Bebeğinizi sıkmamak, onun hareketlerini engellememek için uygun bedende bir kız bebek kabanı satın almanız önerilir. Bebeğiniz iki farklı beden arasında ise bir büyük olanı tercih edebilir, daha konforlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

●  Kaban seçeneklerinin bebeklerin hassas cildini kaşındırmayan, tahriş etmeyen malzemelerden elde edilmesi gerekir. Bu nedenle kaliteli ve yumuşak kız bebek kabanlarını tercih edebilirsiniz.

●  İçinde bulunduğunuz mevsime ve hava koşullarına göre farklı kaban seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yağmurlu havalarda şişme kabanları, karlı mevsimlerde ise kaşe modellerini kullanmak isteyebilirsiniz. Sonbahar ayları için ise ince kız bebek kabanları uygun olabilir.Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak bebeğiniz için uygun bir kaban modeli satın alabilirsiniz. Bunun yanında Panço üzerindeki kız bebek kabanı modelleri, fiyatlarıyla da memnuniyet yaratır. Bu nedenle bebeğiniz için uygun olan kız bebek kabanı seçeneklerine bütçenizi zorlamadan ulaşabilirsiniz. Ek olarak, üstün sıcaklık sunan farklı kız bebek mont seçenekleri de güzel tasarımları ve avantajlı fiyat etiketleri ile dikkat çeker. Bu nedenle bebeğinizi sıcak tutmak için şık tasarımlar ile sunulan kız bebek montu modellerine de göz atabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "2221GB28001", "name": "Kız Bebek Bebe Yakalı Düğmeli Manto", "price": 795, "brand": "Panço", "position": 1, "sku": "2221GB2800103792", "variant": "Bej", "category_id": "1283>1283", "category": "Kız / 0\u002D3 Yaş / Manto", "dimension10": "MAGIC WİNTER", "dimension11": "", "dimension13": "Kız | 0\u002D3 Yaş | Manto", "dimension14": "2221GB28001037", "dimension15": "2221GB2800103792", "dimension16": " 1299.90 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "92", "dimension30": "184781" } ] } } }
Ürün başarıyla favorilere eklendi.
FAVORİLERE GİT