{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
Kategoriler Filtreler

Cinsiyet

Yaş (Beden)

Renk

FİYAT ARALIĞI

{ "currency": "TRY", "value": "2450.00", "items": [ { "item_id": "2311UN20001018STD", "item_name": "Yenidoğan Baskılı 10\u0027lu Yenidoğan Set", "affiliation": "Google Merchandise Store", "coupon": "undefined", "discount": "0.00", "index": 0, "item_brand": "Panço", "item_category": "Unisex Yenidoğan", "item_category2": "Bebek", "item_category3": "UPPERWEAR & LOWERWEAR", "item_list_id": "8683826170007", "item_list_name": "Unisex Yenidoğan", "item_variant": "Bej", "location_id": "", "price": "2450.00", "quantity": 50 } ] }
Kargo Bedava
{ "currency": "TRY", "value": "2450.00", "items": [ { "item_id": "2311GN20003018STD", "item_name": "Yenidoğan Kedi Baskılı 10\u0027lu Hastane Çıkış Seti", "affiliation": "Google Merchandise Store", "coupon": "undefined", "discount": "0.00", "index": 0, "item_brand": "Panço", "item_category": "Kız Yenidoğan", "item_category2": "Bebek", "item_category3": "UPPERWEAR & LOWERWEAR", "item_list_id": "8683826172377", "item_list_name": "Kız Yenidoğan", "item_variant": "Bej", "location_id": "", "price": "2450.00", "quantity": 41 } ] }
{ "currency": "TRY", "value": "2450.00", "items": [ { "item_id": "2311GN20001022STD", "item_name": "Yenidoğan 10 lu Yenidoğan Seti", "affiliation": "Google Merchandise Store", "coupon": "undefined", "discount": "0.00", "index": 0, "item_brand": "Panço", "item_category": "Kız Yenidoğan", "item_category2": "Bebek", "item_category3": "UPPERWEAR & LOWERWEAR", "item_list_id": "8683826111611", "item_list_name": "Kız Yenidoğan", "item_variant": "Pembe", "location_id": "", "price": "2450.00", "quantity": 122 } ] }

Yenidoğan Hastane Çıkış Setleri

Hastane Çıkış Seti


Anne ve babalar bebek beklerken bu süre boyunca çeşitli konularda hazırlık yapar. Hazırlık yapılan alanlardan biri de yenidoğan takım çeşitleri gibi doğum sonrası bebeğin temel ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli olan malzemelerdir. Özellikle giyim ve kişisel bakım alanında gerekli olan ürünleri belirleyerek oluşturduğunuz listeye göre hareket edebilir, gereksinim duyulan malzemeleri hastane çıkışı takım modelleri sayesinde kısa süre içerisinde kolaylıkla tedarik edebilirsiniz.

 

●  Hastane çıkışı bebek takımları, doğum sonrasında kullanılan belli başlı temel ürünler arasında yer alır. Bu setlerde zıbın, tulum, çorap, başlık, önlük gibi farklı ürünler yer alır.

●  Bebeğin temizlenerek kolaylıkla giydirilmesi bu gibi ürünlerin kalitesine bağlıdır. Kumaş yapısı ve üzerinde bulunan detaylar sayesinde ebeveynleri memnun eden yeni doğan hastane çıkış seti, model bakımından çeşitlilik gösterebilir.

●  Her bir modelin farklı bir kullanım alanı ve kullanım nedeni vardır. Bebeğin boy ve kilo gibi özellikleri baz alınarak sunulan ürünler arasından seçim yapılır. Bebek hastane çıkışı takımları içerisinde tulum ya da alt ve üst giysiler vardır. Bunun yanı sıra eldiven ve şapka gibi malzemeler de set içerisinde yer alır. Küçük boyutları sayesinde bebeklerin bebeklerine uyum sağlar.

 

Bu modeller, kaliteli kumaş yapısı ile birlikte bebeklerin hassas ciltlerine uygun şekilde üretilir. Doğum öncesi süreçte hazırlık yaparken çeşitli unsurlar göz önünde bulundurulur. Bu noktada deneyim sahibi olan kişilerden destek alarak aldığınız kararları kaliteli kılabilirsiniz. Hastane çıkışı seti seçiminde hem bu alandaki isteklerinizi hem de ürünleri önceden kullanmış olan müşterilerin görüşlerini dikkate alarak hareket edebilirsiniz. Hem birbiri ile uyumlu parçalar elde etmek hem de belirli bir konsept belirleyebilmek için bu gibi hazır ürünlerden yararlanabilirsiniz.


Hastane Çıkışı Bebek Seti Modelleri Nelerdir?


Hamile anne adayları tarafından ihtiyaç duyulan çok çeşitli malzemeler vardır. Bunlar bebeğin doğum öncesi ve doğum sonrası zamanlarında kullanılır. Doğum yapmadan önce gerekli hazırlıklar yapılarak lohusalık dönemi boyunca rahat hareket edilebilir. İhtiyaç duyulan yenidoğan tulum gibi temel araç gereçleri ve malzemeleri tedarik ederek uzun zaman boyunca aynı ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bebek hastane çıkışı da bu gibi gerekli olan ürünler arasında bulunur. Yeni doğanların beden yapılarına uygun olacak şekilde tasarlanan ürünler, yumuşak kumaş yapısı ile dikkat çeker. Farklı tasarımlar ile sunulan ürünleri erkek ya da kız bebeğiniz için tercih edebilirsiniz. Bebek hastane çıkışları, takım halindedir. Gerekli olan parçaları içerisinde bulunduran bu gibi takımları satın alarak doğum sonrası süreçte rahat edebilirsiniz. Bebek hastane çıkışı seti, ebeveynlerin öncelikli olarak tedarik ettikleri malzemelerdendir. Bu gibi temel ürün çeşitlerini satın aldıktan sonra gerekli olan diğer malzemelere geçebilirsiniz. Yenidoğan kokoş hastane çıkışları, genellikle kız bebekler için tercih edilir. Çeşitli tasarımlar ile birbirinden ayrılan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine bağlı olarak var olan modelleri inceleyebilir, hoşunuza giden ürünü satın alabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerinin olması ürünlerin talep edilebilir olması yönünden avantaj sağlar. Genellikle pembe ve mavi renkli takımlar tercih edilir. Bunun yanı sıra turuncu, yeşil ya da krem tonlarındaki modeller de satın alınabilir. İhtiyacınıza uygun olacak malzemeleri içerisinde bulunduran takımları detaylı şekilde inceleyebilir ve kararınızı vererek sipariş oluşturma kısmına geçiş yapabilirsiniz.

 

Kullanım Alanlarına Göre Hastane Çıkış Setleri Nelerdir?


Zaman içerisinde farklılaşan modeller, hassas ciltler için uygundur. Pamuklu kumaş yapısı sayesinde uzun zaman boyunca kullanıldığında dahi rahatsızlık hissi uyandırmaz. Yeni doğan bebek hastane çıkışı, doğumdan sonra belirli bir süre boyunca kullanılır. Bu süreç boyunca konforu elden bırakmamak ve beğeni toplayan kumaş türlerini deneyimlemek için siz de sipariş oluşturabilirsiniz. Bebek hastane çıkış seti şeklinde arama yaparak birbirinden farklı ürünler bulabilirsiniz. Erkek ve kız bebekler için farklı renk ve ayrıntılara sahip olan modelleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Özellikleri açısından beklentilerinizi karşılayacak düzeydeki ürünlerden yana seçim yaparak olabildiğince uzun bir zaman dilimi boyunca bu tür ürünleri kullanabilirsiniz. Erkek bebek hastane çıkış seti, canlı renk tonları ile birlikte anne ve baba adaylarının ilgisini çeker. Genellikle mavi tonlardaki ürünlerden yana seçim yapılır. Aynı zamanda gri ya da yeşil gibi renkler de tercih edilen diğer tonlar arasında yer alır. Kız bebek hastane çıkış seti ise pembe ve tonları ile sıklıkla sunulur. Pembe rengin dışında turuncu ya da mor renkli ürünler de yoğun biçimde tercih edilir. Yapılan konseptlere uyum sağlayabilmesi için yenidoğan giyim ürün çeşitlerinin renk tonlarına gerekli özeni göstererek seçim yapabilirsiniz. Özel ve bir o kadar da anlamlı olan doğumdan sonra ilk olarak kullanılan hastane çıkış seti zaman geçse de popülerliğini yitirmez. Farklı malzemeleri kapsayarak müşterilere kaliteli bir hizmet sunan ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Yenidoğan Hastane Çıkış Takımları Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?


Hastane çıkışı bebek takımı, ilk zamanlar içerisinde gerekli olan malzemeleri içerisinde bulundurur. O nedenle takımları olabildiğince fazla sayıda satın alarak gerekli zamanlarda değişim yapabilirsiniz. Erkek bebek hastane çıkışı modelleri üst ve alt kısımlarının uyumu ile dikkat çeker. Renk tonlarının her bir parça üzerinde yer alması ürünlerin kalitesinin bir göstergesidir. Kız bebek hastane çıkışı modelleri de aynı şekilde özelliklere sahiptir. Kapsadığı malzeme bakımından farklılık gösteren bu tür materyalleri tercih ederken ürün sayısını da dikkate alabilirsiniz. Uzun soluklu bir kullanım imkanı elde edebilmek için hastane çıkışı erkek 10’lu set şeklinde sunulan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Yenidoğan hastane çıkışı gibi ürünleri doğum öncesinde uygun şekilde yıkayarak ütüleyebilirsiniz. Bu sayede kullanıma hazır olan kıyafetleri çanta içerisine yerleştirebilirsiniz. Hazırlık aşamasında sahip olduğunuz çantanın bölümlerine farklı araç gereçleri yerleştirerek kolaylıkla bulunabilmesini sağlayabilirsiniz. Mevcut takımları aynı kısma yerleştirerek tek seferde aynı renk ve modeldeki kıyafetleri kullanabilir, kolaylık elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yenidoğan body gibi giysileri tekrar tekrar kullanabilmek için yıkama esnasında tercih edilen deterjanların yapısı da önem teşkil eder. Çeşitli detaylara dikkat ederek sahip olduğunuz ürünleri uzun zaman boyunca kullanabilirsiniz. Hastane çıkışı bebek kıyafetleri modellerine Panço üzerinde ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "2311UN20001", "name": "Yenidoğan Baskılı 10\u0027lu Yenidoğan Set", "price": 2450, "brand": "Panço", "position": 1, "sku": "2311UN20001018STD", "variant": "Bej", "category_id": "17>17", "category": "Unisex / Bebek / 10\u0027lu Yenidoğan Seti", "dimension10": "FRIENDS", "dimension11": "", "dimension13": "Unisex | Bebek | 10\u0027lu Yenidoğan Seti", "dimension14": "2311UN20001018", "dimension15": "2311UN20001018STD", "dimension16": " 2450 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "STD", "dimension30": "194433" }, { "product_id": "2311GN20003", "name": "Yenidoğan Kedi Baskılı 10\u0027lu Hastane Çıkış Seti", "price": 2450, "brand": "Panço", "position": 2, "sku": "2311GN20003018STD", "variant": "Bej", "category_id": "17>17", "category": "Kız / Bebek / 10\u0027lu Hastane Çıkış Seti", "dimension10": "Sweet Cat", "dimension11": "", "dimension13": "Kız | Bebek | 10\u0027lu Hastane Çıkış Seti", "dimension14": "2311GN20003018", "dimension15": "2311GN20003018STD", "dimension16": " 2450 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "STD", "dimension30": "194405" }, { "product_id": "2311GN20001", "name": "Yenidoğan 10 lu Yenidoğan Seti", "price": 2450, "brand": "Panço", "position": 3, "sku": "2311GN20001022STD", "variant": "Pembe", "category_id": "17>17", "category": "Kız / Bebek / 10\u0027lu Yenidoğan Seti", "dimension10": "PURE LOVE", "dimension11": "", "dimension13": "Kız | Bebek | 10\u0027lu Yenidoğan Seti", "dimension14": "2311GN20001022", "dimension15": "2311GN20001022STD", "dimension16": " 2450 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "STD", "dimension30": "194360" } ] } } }
Ürün başarıyla favorilere eklendi.
FAVORİLERE GİT